בפעילויות שלנו יש גם תמיד תוכן נוסף - חידון העוסק במקום בו מתקיימת הפעילות, בנושא מיוחד הקשור לעונה ואם תסכימו לשתף פעולה... גם תוכן הומוריסטי על הארגון שלכם והצוות.

אנחנו מקפידים לשלב בפעילויות שלנו גם תוכן נוסף - חידון העוסק במקום בו מתקיימת הפעילות, בנושא מיוחד הקשור לעונה ואם תסכימו לשתף פעולה... גם תוכן הומוריסטי (או רציני), על הארגון שלכם.

 

נשנוש קטן לפני וארוחה טובה אחרי (או להיפך), נשמח להציע לכם מגוון פעילויות נוספת במידה ותהיו מעוניינים – אתרים, מסעדות, פיקניק, סדנה, הרצאה מעניינת, או כל פעילות נוספת לפי בחירתכם. אנחנו נדאג להתאים את האירוע לאופי הקבוצה, ללוח הזמנים ולתקציב שלכם, כל מה שצריך כדי לייצר לכם יום גיבוש מהנה וחוויתי ומיוחד.

יום גיבוש לצוות עובדים

אם אתם מחפשים לצאת לפעילות גיבוש עם הצוות שלכם ורוצים לבלות ביחד יום חוויתי בחיק הטבע אנחנו רוצים להציע לכם פעילות ניווט מהנה, מאתגרת, חוויתית ומשמעותית.

אנחנו מכירים היטב את השטח ויודעים להציע לכם יום גיבוש במגוון אתרים ברחבי הארץ. נפגוש אתכם אי שם, תקבלו הדרכה קצרה על המקום ועל הפעילות, נחלק אתכם לצוותים, תקבלו מפת ניווט וחידות, ונשלח אתכם לדרככם עם משימה קבוצתית. אתם תקבעו את הדרך ואת הקצב, ותצטרכו להיות קצת יותר טובים מהקבוצות האחרות. תהנו מהדרך וגם מהתוצאה.

פעילויות הניווט שלנו מאפשרות לכם לבלות ביחד זמן איכות במקומות מעניינים. "מגרש המשחקים" שלנו הוא בטבע, באוויר הפתוח, במקומות הכי יפים, או בסמטאות העיר הסמויות מהעין.

Artboard 45@2x.png

פעילות לקבוצות

ימי גיבוש וכיף

סדנאות למנהלים

פעילויות לתלמידים

ניווט קהילתי