זה המקום לספר שלא מעט מהמשפחות שמנווטות אתנו התמכרו לחוויה ולא מפסיקות להגיע. מעבר לכך שזו המחמאה הכי גדולה עבורינו, זה מחייב אותנו להתחדש כל הזמן ולהוסיף כל העת פעילויות ואתרים חדשים ומעניינים בצפון, במרכז, ובדרום.

מועדון ״הנווט המתמיד״

לכבוד המשפחות האלה הקמנו את מועדון "הנווט המתמיד", מועדון שחברות בו כל המשפחות שניווטו אתנו שישה ניווטים או יותר (הניווט השישי מתנה מאיתנו). המועדון המכובד הולך וגדל ובכל שבת נשברים שיאים חדשים. אתם מוזמנים להכיר כמה מחברי המועדון שלנו ולקרוא מה יש להם לספר על החוויה המשפחתית שלהם בפעילויות הניווט שלנו.

משפחת רוטנברג

משפחת גליקסר

משפחת גרוס

משפחת סלע

משפחת סודאי

משפחת מלצמן

משפחת פרץ לונגין

משפחת שדה

משפחת גולן זר

משפחת סלומון

משפחת בן אריה

משפחת טלמן

משפחת נביא

משפחת איל

משפחת קורלנד-פוקס

משפחת מחלב

משפחת גולדרינג

משפחת אורן

משפחת בריסקין

"לפעילויות הניווט של עגור הגעתי מתוך רצון עז לחפש משהו שונה שיגרום גם לבני החייל לבלות איתנו בסופי שבוע. חיפשתי משהו מאתגר, שונה ומחוץ לכתלי הבית. בחיפושי הכרתי את עגור ואת עולם הניווט. מסתבר שהחייל שלי ממש טוב בקריאת מפות ואני, בזמן הניווט אני נהנת מכל העולמות. אני נהנת מהטבע עוצר הנשימה, מהנופים העירוניים השונים כל כך ממקום מגוריי, אבל הכי, אני נהנת לבלות 3 שעות עם הילדים בפעילות מגבשת ומקרבת."
 

משפחת פרץ לונגין - מועדון "הנווט המתמיד"

"תמיד אהבנו לטייל, להכיר מקומות חדשים, לצאת לטבע, והכי חשוב ללכת ברגל! כשהגענו לניווט הראשון שלנו עם עמי ועודד ידענו שהגענו למקום הנכון. בניווטים של "עגור" אנחנו משלבים את הטיול עם אתגר מחשבתי, מתרגלים קריאת מפה ומשפרים את מיומנות ההתמצאות בשטח, ביום ובלילה.

בגלל שאנחנו כל כך אוהבים לנווט, בתנו בחרה לחגוג עם חברותיה את בת המצווה שלה בפעילות ניווט.

אנחנו מאוד שמחים שהצטרפנו למשפחת "עגור" ותמיד מחכים לניווטים חדשים!"

משפחת גליקסר - מועדון "הנווט המתמיד"

"חווית הניווט המשפחתית שלנו החלה מתוך רצון לצאת יותר לשטח ולבלות ביחד כמשפחה. הפעילויות של עגור מספקות לנו מענה ליצר התחרותי וגם חיבור לארץ ישראל ולטבע. על הדרך אנחנו מתגבשים כמשפחה ומכירים מקומות חדשים. השתתפנו כבר ביותר משש פעילויות, מקווים להמשיך ל"התברבר" בשטח עוד מספר רב של פעמים!"

משפחת מלצמן - מועדון "הנווט המתמיד"

כל הזכויות שמורות לעגור אירועי ניווט
עיצוב אתר: איתי רווה

פעילות לקבוצות

יום גיבוש וכיף

סדנאות למנהלים

פעילויות לתלמידים

ניווט קהילתי