מועדון "המתברבר הצעיר"

זה המקום לספר שלא מעט מהמשפחות שמנווטות אתנו התמכרו לחוויה ולא מפסיקות להגיע. מעבר לכך שזו המחמאה הכי גדולה עבורינו, זה מחייב אותנו להתחדש כל הזמן ולהוסיף כל העת פעילויות ואתרים חדשים ומעניינים. לכבוד המשפחות האלה הקמנו את מועדון "המתברבר הצעיר", מועדון שחברות בו כל המשפחות שניווטו אתנו שישה ניווטים או יותר (הניווט השישי מתנה מאיתנו). המועדון המכובד הולך וגדל, אתם מוזמנים להכיר כמה מחברי המועדון שלנו ולקרוא מה יש להם לספר:

משפחת רוטנברג

משפחת גליקסר

משפחת גרוס

משפחת סלע

משפחת מלצמן

משפחת שדה

משפחת פרץ לונגין

חוויות מהשטח

"חווית הניווט המשפחתית שלנו החלה מתוך רצון לצאת יותר לשטח ולבלות ביחד כמשפחה. הפעילויות של עגור מספקות לנו מענה ליצר התחרותי וגם חיבור לארץ ישראל ולטבע. על הדרך אנחנו מתגבשים כמשפחה ומכירים מקומות חדשים. השתתפנו כבר ביותר משש פעילויות, מקווים להמשיך ל"התברבר" בשטח עוד מספר רב של פעמים!"

משפחת מלצמן - מועדון "המתברבר הצעיר"

"לפעילויות הניווט של עגור הגעתי מתוך רצון עז לחפש משהו שונה שיגרום גם לבני החייל לבלות איתנו בסופי שבוע. חיפשתי משהו מאתגר, שונה ומחוץ לכתלי הבית. בחיפושי הכרתי את עגור ואת עולם הניווט. מסתבר שהחייל שלי ממש טוב בקריאת מפות ואני, בזמן הניווט אני נהנת מכל העולמות. אני נהנת מהטבע עוצר הנשימה, מהנופים העירוניים השונים כל כך ממקום מגוריי, אבל הכי, אני נהנת לבלות 3 שעות עם הילדים בפעילות מגבשת ומקרבת."

משפחת פרץ לונגין - מועדון "המתברבר הצעיר"