כי אם הילדים נהנים אז כולם נהנים...

"ניווט אפרוחים"

בדיוק כשאתם תסיימו את מעט המנהלות הם יחזרו מניווט האפרוחים עם חיוך של תרנגולים גאים. כאות הוקרה על המאמץ שלהם אנחנו נצייד אותם במדבקה אותה יישאו בגאון במהלך כל היום. הם יבקשו לצאת מהר לניווט של הגדולים, כדי שיספיקו עוד סיבוב אחד כזה כשתחזרו ולפני שנוסעים הביתה.

ניווט האפרוחים בקע אל העולם בסוף האלף הקודם והוא גרסה מקומית לניווט לקטנטנים שהמציאו בשבדיה, מולדת הניווט הספורטיבי. את הרעיון פיתח בועז מורג ממועדון הניווט של עמק חפר, אחד ממועדוני הניווט הותיקים בארץ. הגרסה המקורית של ניווט האפרוחים הייתה עם תמונות של חיות וטושים לסימון, לאחרונה אנחנו יותר בעניין של גיבורי על ודמויות מסרטים של דיסני וגם החלפנו את הטושים במנקבים של גדולים... כי זה הכי כיף.

 

בימים של קורונה, גם המנקבים OUT וכדי שלא נוותר חלילה על ניווט האפרוחים פיתחנו סט מדבקות מיוחד והניווט לקטנטנים משתלב עם הניווט של הגדולים. יש מצב שהם לא יוותרו לכם עד שיסיימו הכל.  

איזו דרך נהדרת לפתוח את הבוקר. אתם מגיעים לשולחן הרישום להגיד בוקר טוב ואנחנו מיד לוקחים לכם את הילדים לפעילות חימום קצרה המיועדת לילדים קטנים שעדיין לא יודעים לקרוא מפה, שלא ירגישו שהם מחוץ לעניינים.

ניווט האפרוחים נועד לתת לכם רגע להתארגן ולא פחות חשוב... לשבור את הקרח מול הקטנים שזה עתה התעוררו מתנומה בספסל האחורי של הרכב. אתם גררתם אותם מהמיטה בסוף השבוע, הרבה לפני זמן היקיצה הטבעית שלהם ואנחנו נדאג להעיר אותם מיד כשנפגש.

הילדים מקבלים כרטיסייה עם דמויות שהם מכירים ויוצאים לחפש אותן במתחם הכינוס, באופן בטוח ובטווח שמאפשר לכם (ולהם), לשמור על קשר עין. הם יתחילו בהליכה אבל כשיראו את כל הקטנטנים רצים מסביב, הם יעשו אותו דבר. יש מצב שהאחים הגדולים שלהם ירצו גם להצטרף. אם לא להשתתף ממש בעצמם, אז להרגיש גדולים וללוות את הקטנים בזמן שהם מתרוצצים בשטח.

כל הזכויות שמורות לעגור אירועי ניווט
עיצוב אתר: איתי רווה

פעילות לקבוצות

יום גיבוש וכיף

סדנאות למנהלים

פעילויות לתלמידים

ניווט קהילתי