"בוחרים דרך"

סדנאות לפיתוח מנהלים​ וצוותים 

חוויות מהשטח

"אנו בחברת UPPRO בחרנו לערוך יום גיבוש בפעילות מיוחדת ויצאנו לסדנה של "בוחרים דרך". הפעילות התקיימה ביער המגינים וזו הייתה בחירה מצוינת. היום היה מאורגן מעולה מתחילתו ועד סופו, מקבלת הפנים הטעימה ועד טקס חלוקת התעודות בסיום.

הנושא בו בחרנו להתמקד בסדנה היה שיתוף פעולה ועבודת צוות. הסדנה התחילה עם תרגיל ניווט קבוצתי ומאתגר (במידה) שאפשר לנו ליהנות מהטבע אך בעיקר סיפק לנו אפשרות מדהימה להתבונן על האופן בו אנו עובדים כצוות, על התקשורת והשיח, על הסגנונות השונים שלנו וכיצד הם באים לידי ביטוי בעבודת הצוות.

הפעילות עזרה לנו לראות את החוזקות שלנו כצוות וכיחידים כמו גם את החולשות והכל דרך פעילות מיוחדת, מאתגרת, המשלבת הקשבה, תכנון, עמידה ביעדים, "עבודת רגליים", הנאה וצחוק.

 

אחרי תרגיל הניווט התכנסנו לעבד את החוויה שעברנו, עם רויטל המצוינת, אשר בחוכמה וברגישות הובילה אותנו להבין יחד איתה מה היה שם, ועזרה לנו לחדד את הכלים שלנו לשיפור והצלחה.


מדובר בפעילות מיוחדת ומאירת עיניים, שתרמה מאד לגיבוש הצוות ולהווי. דרך הפעילות למדנו על עצמנו ועל האופן בו אנו פועלים כיחידים וכצוות ויצאנו עם תובנות אישיות וארגוניות חשובות."

מיכל לודבינובסקי, מנהלת משאבי אנוש חברת UPPRO

בוחרים דרך

פיתוח מנהלים וצוותים היא משימה מרכזית לבניית בסיס איתן שיוביל להצלחה וצמיחה של הארגון שלכם. "בוחרים דרך" היא סדנת ODT ייחודית, שפותחה בעקבות שיתוף פעולה בין "עגור אירועי ניווט" ו "רבדים" - פיתוח ארגוני והנחיית קבוצות.

אחרי שנבצע אתכם שיחת הכנה מעמיקה, הסדנא של "בוחרים דרך" תותאם בדיוק לצרכים של הארגון שלכם. אנחנו נוציא אתכם מאזור הנוחות שלכם ונעביר אתכם ל'מגרש המשחקים' שלנו בו תחוו סדנא המבוססת על תרגיל ניווט ומשימות ביער.

 

בין אם מדובר בשיפור עבודת הצוות, עבודה בתנאי אי ודאות, פרואקטיביות ולקיחת אחריות, ניהול זמן, תכנון ובקרה, או כל נושא אחר, "בוחרים דרך" היא הסדנה בשבילכם. בסדנאות שלנו לומדים מתוך התנסות חווייתית, משמעותית ומהנה, וחוזרים לאזור הנוחות עם כלים ותובנות.

הסדנאות שלנו מועברות על ידי מדריכי ניווט מוסמכים ויועצות ארגוניות בכירות שישמחו ללוות אתכם משלב הגדרת המטרות של הסדנה דרך התוכנית המפורטת ועד שלב ההטמעה בארגון.

רוצים להכיר קצת יותר מקרוב את הצוות שלנו? זה המקום

בואו לבחור איתנו את הדרך.

דנה, רויטל, עודד ועמי.

מוזמנים ליצור קשר גם בטלפון:

רויטל - 0505063163 
עודד - 054-4782002​

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כל הזכויות שמורות לעגור אירועי ניווט
עיצוב אתר: איתי רווה

פעילות לקבוצות

יום גיבוש וכיף

סדנאות למנהלים

פעילויות לתלמידים

ניווט קהילתי

סדנאות לפיתוח מנהלים

מגוון אפשרויות פיתוח והעצמה למנהלים וצוותים עם עגור אירועי ניווט!