ימי כיף וגיבוש לחברות וארגונים

מחפשים לצאת מהשגרה עם החבר'ה מהעבודה? רוצים לבלות יום חוויתי בחיק הטבע? מחפשים יום כיף וגיבוש לעובדים שלכם? רוצים לנשום קצת אוויר? בא לכם להוציא את הצוות מאזור הנוחות לאזור אחר ולהכיר מקומות חדשים?

אנחנו בעגור אירועי ניווט מכירים היטב את השטח ויודעים להציע לכם יום כיף וגיבוש חוויתי במגוון אתרים ברחבי הארץ. נפגוש אתכם אי שם, תתחלקו לקבוצות, תקבלו מפה וחידון, ונשלח אתכם לדרככם עם משימה קבוצתית. אתם תקבעו את הדרך ואת הקצב, ותצטרכו להיות קצת יותר טובים מהקבוצות האחרות. תהנו מהדרך וגם מהתוצאה. 

הפעילויות של עגור אירועי ניווט מאפשרות לכם לבלות ביחד זמן איכות במקומות מעניינים. "מגרש המשחקים" שלנו הוא בטבע, במקומות הכי יפים, או בסמטאות העיר שבדרך כלל סמויות מהעין.

אנחנו מקפידים לשלב בפעילויות שלנו גם תוכן נוסף - חידון העוסק במקום בו מתקיימת הפעילות, בנושא מיוחד הקשור לעונה או לקבוצה. אנחנו יודעים לשלב באירוע גם הרצאה מעניינת, או  פעילות נוספת לפי בחירתכם. נשנוש קטן לפני, ארוחה טובה אחרי (או ההיפך), נדאג להתאים את האירוע לאופי הקבוצה וללוח הזמנים, כל מה שצריך כדי לייצר לכם יום כיף וגיבוש לעובדים, מהנה, חוויתי ומיוחד.

האתרים המומלצים שלנו:

  • בעיר: עכו העתיקה, יפו ושוק הפשפשים, שכונת נווה צדק.  ירושלים – שכונת ימין משה.

  • ביער: יער חוף הכרמל, יער בן שמן, יער שוהם, יער המגינים (ליד כרמי יוסף), יער אשתאול (ליד נווה שלום), מצפה הראל, יער להב.

  • גנים לאומיים: תל אפק, עין חמד, תל אשקלון, עינות צוקים.

ניתן לקיים את הפעילויות במקומות נוספים בצפון, במרכז ובדרום. דברו אתנו ונבחר ביחד את המקום המתאים ביותר עבורכם בהתאם לעונה, לפריחה, למזג האוויר, לאופי הקבוצה ולמטרות הפעילות. מוזמנים להציץ בגלריית התמונות שלנו כדי להכנס לאווירה. 

חוויות מהשטח

"בשם עובדי בנק לאומי, משפחותיהם וצוות ענף הספורט אני מבקש להודות לכם על אירוע מהמם תוך התייחסות לכל פרט ופרט, חשיבה לעומק והתייחסות אישית לכל אחד ואחד... מהאפרוחים ועד לתרנגול הכי גדול! התשבוחות שאנחנו מקבלים בשיחות טלפון וההודעות הם בזכותכם. בקרוב אירוע נוסף..."

אלי מרון - חטיבת משאבי אנוש, בנק לאומי

"פשוט מקצוענים!!!  עשינו ניווט בהדרכתם של עודד ועמי ביער להב. הם הדריכו אותנו בחביבות ובחן, המסלול תוכנן למידותינו, מים חיכו לנו איפה שצריך קיבלנו תמונות יפות ואפילו תעודה.

תודה רבה."   

                                                         

אודי לוי - TOR

"שיתוף הפעולה בין דליה אנרגיות ועגור אירועי ניווט נמשך מאז הקמת התחנה, והפעילויות של עגור אתנו הן כבר מסורת של ממש. עמי ועודד הכינו פעילות אטרקטיבית, איכותית וערכית ביער הצמוד לתחנת הכח שלנו, ברוח החברה וברוח המקום.  הניווט ביער מתקיים בשילוב עם ביקור של קבוצות במרכז המבקרים של תחנת הכח ומסייע לנו להנגיש את הפעילות שלנו לקהל הרחב.

מומלץ בחום!"

                                                         

סנאית מאיר - מנהלת שיווק ומכירות, דליה אנרגיות בע"מ

"עשינו פעילות בגן לאומי עין חמד לגיבושון עובדי המכונים לחקר המדבר של אוניברסיטת בן גוריון. כשהגענו פגשנו את עמי ועודד עם פריסה כפי שתיאמנו. הפתיע כמה שכולם, גם אנשים שממש לא נראים בקטע של טיולים ופעילות גופנית, נכנסו לזה ונהנו מאד. קיבלנו תגובות מאד חמות מהמשתתפים."


יניב קריגר - המכון לחקר המדבר, אוניברסיטת בן גוריון