מה בתוכנית?

לב ליבו של האירוע זו הפעילות בשטח. אתם תקבלו מאתנו מפה מפורטת ומדויקת, עליה מסומנות תחנות שאליהן תגיעו תוך כדי הפעילות. ניתן לכם תדריך קצר חידון או כתב סתרים ותצאו לדרך. קפה עם עוגה לפני, ארוחה טובה אחרי, הרצאה מעניינת, תרגילים שונים בשטח, הפתעות אחרות, את כל אלה אנחנו נשלב בפעילות כדי שתתאים בדיוק למה שאתם מחפשים.​

למי האירוע מתאים?

הפעילויות שלנו מתאימות ל כ ו ל ם:

עשינו פעילויות לחברות וארגונים

חגגנו כבר עם חיים יומולדת ששים.

פגשנו נווטים ממש מנוסים,

וכאלה שהחזיקו מפה פעם ראשונה בחיים.

עשינו הפקות גדולות למועצות אזוריות. 

ואירועים לבתי ספר שלא יהיה משעמם בהפסקות.

ילדים דרך אגב, עפים על זה במיוחד,

כל מה שצריך זה לתת להם מפה ביד.

ניווטי משפחות זו חגיגה מיוחדת

בר/בת מצווה או חגיגת יומולדת. 

גם לבעלי צרכים מיוחדים אפשר לתכנן פעילות מתאימה

עשינו כבר כאלה וזו חוויה מדהימה.

יהודי, מוסלמי, חילוני או דתי 

גבר מסוקס או כח נשי

בקיצור, כל מי שחושב או לרגע מתלבט

נשמח להכיר, בואו לנווט.

מה אורך המסלול?

אז זהו... שאין בדיוק מסלול. אתם בוחרים את הדרך, את הקצב ואת המרחק. משך הפעילות גמיש ויותאם ללוח הזמנים שלכם. בכל עת ניתן לחזור לנקודת הכינוס הנמצאת לרוב במרכז השטח כך שאתם יכולים להחליט כמה ללכת ומתי לחזור. אם אתם מאלה שצריכים מספרים, אז אורך המסלול נע בין קילומטר וחצי לארבעה קילומטרים והזמן - בין שעה  וחצי לשעתיים וחצי.

לקבוצות שמחפשות אקשן - נשמח לתכנן לכם מסלול מאתגר במיוחד וגם למדוד לכם זמנים. רק תזכרו שמי שרץ הכי מהר... לא בהכרח יגיע ראשון.

היכן מתקיימת הפעילות?

את הפעילויות אנו מקיימים בכל רחבי הארץ, בטבע או בעיר, בכל מקום אשר שורטטה עבורו מפת ניווט. אם אתם מעוניינים לקיים את הפעילות במקום שאין בו מפה, נזעיק את עופר, איש המפות שלנו והוא יכין כזו. 

האתרים המומלצים שלנו: 

פעילויות ביער (מצפון לדרום): יער חוף הכרמל, יער בן שמן,  יער שוהם, יער המגינים, יער אשתאול, מצפה הראל, יער להב.

ניווטים בערים הגדולות: עכו העתיקה, יפו ושוק הפשפשים, שכונת נווה צדק, פארק הירקון, ירושלים - שכונת ימין משה ונחלאות. 

רשימת האתרים המומלצים משתנה מעט כתלות בעונה, בפריחה ובאופי הקבוצה. בחודשי הקיץ אנחנו מעדיפים תמיד את שעות אחר הצהריים או לילות ירח מלא.   

פעילות במקום העבודה שלכם: אם אתם מעוניינים לקיים פעילות במקום העבודה, במפעל או בפארק הסמוך, אנחנו נשמח להכין מפה מיוחדת עבורכם ולקיים את האירוע "אצלכם בבית".

מה צריך להביא?

כובע, מים, נעליים נוחות להליכה כלי כתיבה ופינוקים לדרך. מצפן יכול לעזור אבל לא חובה, פנס אם הפעילות בלילה וציוד מיוחד אחר יותאם לפי סוג הפעילות. כל השאר - עלינו !