אירועים למשפחות (וגם אירועים פתוחים לקהל הרחב)

שבת, חג או עוד יום חופש מתקרב, ואתם מחפשים פעילות חווייתית ומעשירה שתתאים לכל המשפחה. לנתק את הילדים מהמסכים, ולבלות קצת זמן איכות יחד. במהלך כל השנה אנו מארגנים אירועים פתוחים לקהל הרחב ברחבי הארץ, ומשתדלים להיות בזמן הנכון במקום הנכון, כדי להפגיש אתכם עם המקומות הכי יפים. פריחות, שקיעות, חוף ים, שלכת, אתרים הסטוריים מרתקים, שווקים תוססים, סמטאות ציוריות, פסטיבלים...

מה בתוכנית?

מגיעים לנקודת המפגש, הילדים יוצאים ל"ניווט אפרוחים" כדי להתחמם, לאחר מכן מקבלים הדרכה קצרה, מקבלים חידון ויוצאים לדרך. אפשר לטייל עם המשפחה, אפשר עם החברים, אפשר גם וגם. אנחנו תמיד דואגים שהמסלול יהיה מגוון ויכלול תחנות קלות למתחילים וגם קשות יותר לאלה שמחפשים את האתגר. הפעילויות שלנו מתאימות לילדים בכל גיל, מקטנטנים (במנשא על הגב), ועד לגיל שהם כבר לא מוכנים להצטרף אליכם יותר.

כל משפחה בוחרת לעצמה את הדרך, את הקצב ואת אורך המסלול. תמיד אפשר לחזור, רגע לפני שמתעייפים. בסיום מחלקים תעודות לילדים ושולחים את הקטנים לבלות בפינת היצירה. זו ההזדמנות שלכם ההורים להתאושש מהדרך ולארגן את הפיקניק המשפחתי, כי בשלב הזה בטוח שכולם  מורעבים. האוכל הוא עליכם, המחצלות והשתייה הקרה הם עלינו.

אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו ולקבל עדכונים על הניווטים הקרובים,          ואם אתם רוצים שנארגן אירוע כזה רק לכם – למשפחה המורחבת או לקבוצה המטיילת שלכם – דברו איתנו,         אנחנו מאד נשמח.

מועדון "המתברבר הצעיר"

זה המקום לספר שלא מעט מהמשפחות שמנווטות אתנו התמכרו לחוויה ולא מפסיקות להגיע. מעבר לכך שזו המחמאה הכי גדולה עבורינו, זה מחייב אותנו להתחדש כל הזמן ולהוסיף כל העת פעילויות ואתרים חדשים ומעניינים. לכבוד המשפחות האלה הקמנו את מועדון "המתברבר הצעיר", מועדון שחברות בו כל המשפחות שניווטו אתנו שישה ניווטים או יותר (הניווט השישי מתנה מאיתנו). המועדון המכובד הולך וגדל. אתם מוזמנים להכיר את חברי המועדון שלנו:

משפחת רוטנברג

משפחת גליקסר

משפחת גרוס

משפחת סלע

משפחת מלצמן

משפחת שדה