"בוחרים דרך" - סדנאות לפיתוח מנהלים

מנכ"לים/יות, מנהלים/ות בכל דרג ומנהלי/ות משאבי אנוש:

פיתוח מנהלים וצוותים היא משימה מרכזית לבניית בסיס איתן שיוביל להצלחה וצמיחה של הארגון שלכם. "בוחרים דרך" היא סדנת ODT ייחודית, שפותחה בעקבות שיתוף פעולה בין "עגור אירועי ניווט" ו "רבדים" - פיתוח ארגוני והנחיית קבוצות.

בסדנאות "בוחרים דרך" אתם יוצאים מאזור הנוחות שלכם ועוברים ל'מגרש המשחקים' שלנו בו תחוו משימת ניווט ביער בשילוב סדנה המותאמת למטרותיכם. 

בין אם מדובר בשיפור עבודת הצוות, ייעול ניהול הזמן, תכנון ובקרה, עבודה בתנאי אי ודאות, פרואקטיביות ולקיחת אחריות או כל נושא אחר, "בוחרים דרך" היא הסדנה בשבילכם. בסדנאות שלנו לומדים מתוך התנסות חווייתית ומהנה, וחוזרים לאזור הנוחות עם כלים ותובנות.

בימים אלה לאחר תקופה ממושכת של הגבלות על פעילות המשק בעקבות מגפת הקורונה, צוות בוחרים דרך מציע לכם סדנה חדשה – "מנווטים חזרה לשגרה" - איך הופכים את משבר הקורונה מאיום על הארגון להזדמנות עסקית.

 

הסדנאות לפיתוח מנהלים שלנו מועברות על ידי מדריכי ניווט מוסמכים ויועצות ארגוניות בכירות.

 

מעוניינים לשמוע עוד פרטים? כתבו לנו כאן ונחזור אליכם. 

בואו לבחור איתנו את הדרך

דנה,   רויטל,   עודד   ועמי

מוזמנים ליצור קשר גם בטלפון 

רויטל - 0505063163, עודד - 054-4782002 

חוויות מהשטח

"אנחjו בחרנו לערוך יום גיבוש לצוות בפעילות מיוחדת ויצאנו לסדנה של "בוחרים דרך". הפעילות התקיימה ביער המגינים וזו הייתה בחירה מצוינת ללא כל ספק. היום היה מאורגן מעולה מתחילתו ועד סופו, מקבלת הפנים הטעימה ועד טקס חלוקת התעודות בסיום.

הנושא בו בחרנו להתמקד בסדנה היה שיתוף פעולה ועבודת צוות. הסדנה התחילה עם תרגיל ניווט קבוצתי ומאתגר (במידה) שאפשר לנו ליהנות מהטבע ומהפעילות אך בעיקר סיפק לנו אפשרות מדהימה להתבונן על האופן בו אנו עובדים כצוות, על התקשורת והשיח, על הסגנונות השונים שלנו וכיצד הם באים לידי ביטוי בעבודת הצוות.

הפעילות עזרה לנו לראות את החוזקות שלנו כצוות וכיחידים כמו גם את החולשות והכל דרך פעילות מיוחדת, מאתגרת, המשלבת הקשבה, תכנון, עמידה ביעדים, "עבודת רגליים", הנאה וצחוק. אחרי תרגיל הניווט התכנסנו לעבד את החוויה שעברנו, תחת שרביטה האמונה של רויטל המצוינת, אשר בחוכמה וברגישות הובילה אותנו להבין יחד איתה מה היה שם, ועזרה לנו לחדד את הכלים שלנו לשיפור והצלחה.

בוחרים דרך היא סדנה מקסימה ומאירת עיניים, שתורמת רבות לגיבוש הצוותי ולהווי. דרך הפעילות למדנו על עצמנו ועל האופן בו אנו פועלים כיחידים וכצוות ויצאנו עם תובנות אישיות וארגוניות חשובות."

מיכל לודבינובסקי, מנהלת משאבי אנוש חברת UPPRO