פעילויות ניווט קבועות לאתרי תיירות

אם אתם גרים במקום עם סיפור מעניין, אם אתם מנהלים אתר תיירות ורוצים לייצר פעילות תוכן איכותית לאורחים שלכם, עגור אירועי ניווט ישמחו להכין לכם משחק ניווט קבוע שיעמוד לרשותכם בכל עת ותוכלו לעשות בו שימוש גם אם אנחנו לא בסביבה. משחק הניווט שלנו מעניין, מלמד, מאתגר, חוויתי ומרענן כמה מיומנויות נכחדות. הוא יכול להגדיל את ארגז הכלים העומד לרשותכם ל"פינוק" האורחים שלכם ואת מגוון אפשרויות הבילוי העומדות לרשותם .

באמצעות משחק ניווט שכזה ניתן להכיר, אבל באמת להכיר, את המקום שלכם. הפעילות יכולה להתאים לקבוצות שמגיעות מעת לעת, למשפחות או לבודדים שתרצו לייצר עבורם אטרקציה מעניינת נוספת אצלכם באתר. ניתן להקים מסלול אחד וניתן לתכנן גם כמה מסלולים בנושאים שונים, הכל בהתאם למה שאתם מעוניינים שהאורחים שלכם יקחו איתם הביתה בסוף הבילוי אצלכם. מצורפות שתי דוגמאות מפעילויות שהקמנו...

אתם מוזמנים        לסרוק את הברקוד 

ניווט קבוע בקיבוץ דורות

אורחן דורות מציע חדרי לינה ואירוח למשפחות ולקבוצות מאורגנות. האורחן ממוקם בקיבוץ מטופח עם עבר ומורשת מפוארים. מנהלת האתר פנתה לעגור אירועי ניווט וביקשה  לפתח פעילות איכותית לאורחים, שתאפשר להם להכיר את הקיבוץ ואת ההסטוריה המרתקת שלו בצורה פשוטה, נגישה ומעניינת. עוד אטרקציה שתסייע למשוך קהל.

 

אחרי כמה מפגשים ונבירה בארכיון הקיבוץ הכנו להם פעילות שיוצאת מהחדר, מבקרת במגדל המים, בבאר הראשונה, בחדר האוכל, בנקודה המשקיפה על אזור התעשיה (שום דורות... לא מתקרבים יותר מדי :-) ובנקודות מעניינות נוספות בקיבוץ. בשטח מיקמנו תחנות ממותגות עם קוד QR שמוביל לדף אינטרנטי ובו מידע מעניין ותמונת אוירה. מפת הניווט והחידון מחולקים לאורחים עם הגעתם, ללא תשלום, והם יכולים לבחור האם ומתי להתנסות בחוויה. המפה משמשת גם את חברי הקיבוץ לטובת פעילויות לתושבים במהלך השנה, WIN-WIN.

ערכת ניווט ניידת

מדרשת הדרום ממוקמת בישוב נטע שבחבל לכיש והיא מתמחה בארגון והדרכת טיולים לבתי ספר, קבוצות, ארגונים ומשפחות. המדרשה מציעה מגוון פעילויות חינוכיות לאוכלוסיות במגוון גילאים. גבעות גד הנמצאות לא הרחק משם הן מאתרי הפריחה המופלאים בארץ בחודשי החורף ובאביב וצוות המדרשה מקיים שם הדרכות וסיורים.

 

עגור אירועי ניווט הכינה עבור המדרשה מפת ניווט של הגבעות, מסלול ניווט, חידוניווט ותחנות משופצרות אותן ניתן להקים בשטח בזריזות ולקיים על בסיסן פעילות לאורחים. הצוות של עגור אירועי ניווט הכשיר את צוות המדרשה להריץ את הפעילות והם מקיימים ניווטים לקבוצות ולמשפחות כמה פעמים בשנה. עוד אטרקציה מעניינת ובמקרה הזה גם עוד מקור הכנסה לארגון ללא מטרות רווח.